Free Joomla Templates by iPage Hosting

Kazimieras Jakutis su akustine grupe kviečia į muzikinę kelionę „Baltas vilkas“ gegužės 4 d. 17 val. Tauragnų kultūros namuose. Koncerto metu bus pristatomas naujas atlikėjo albumas. Ateikite jaukiai pabendrauti, kartu padainuoti ir iš širdies pasikalbėti.
Renginys Facebook: https://www.facebook.com/events/343632845301421/
Bilietai: https://bit.ly/KJ-Tauragnai-0504

 

 

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Tauragnuose

Vasario 16-oji Tauragnuose.

Užgavėnės Tauragnuose. Daugiau nuotraukų...

 

 

KVIEČIAME!
Vasario 9-16 d. – tradicinis žygis, skirtas Vasario 16-ajai. Šiais metais siūlome dar vieną neišbandytą maršrutą vaizdingais Tauragnų seniūnijos keliais. Žygiuosime nuo Tauragnų kultūros namų iki Tauragnų piliakalnio. Kaip kasmet, pasipuoškime geltona-žalia-raudona spalvomis. Prie kultūros namų plazdės 16 trispalvių, nusifotografuokite ir šioje erdvėje ir siųskite mums įspūdingiausias savo viso žygio nuotraukas, jos bus talpinamos Tauragnų kultūros skyriaus facebook puslapyje. O svarbiausia, užlipkite ant Tauragnų piliakalnio ir įsiamžinkite prie vėliavos piliakalnio viršūnėje. Taurapilio piliakalnį visi žinom, o ant Tauragnų piliakalnio gal dar dauguma nebuvom.
Siūlome, kaip ir pernai metais, žygiuoti Jums patogiu laiku. Galima jungtis ir į grupę – vasario 14 d. 12 val. susirinkti prie kultūros namų. Jei kiltų klausimų, skambinkite 8 618 20334. Gero oro ir smagaus žygio! Lauksime nuotraukų!
Jūs galite pasirinkti maršrutą pagal savo jėgas (didysis ratas ir mažasis).
Didysis ratas – 14,5 km (žiūrėkite žemėlapį). Nuo kultūros namų einame keliu link Kuktiškių, kairėje sukame į Maleckažemio kaimą (yra rodyklė), nueiname iki kaimo centro (iškelta trispalvė), sukame kairėn (Papirčių gatvė), einame iki koplytstulpio ir sankryžoje sukame į kairę, išeiname į pagrindinį kelią ir einame link Tauragnų. Prieš miestelį sukame į dešinę link Tauragnų piliakalnio.
Mažasis ratas – 2,3 km (žiūrėkite žemėlapį). Einame link Tauragnų piliakalnio, užlipame laiptais prie vėliavos ir nulipame kita piliakalnio puse į pagrindinį kelią.

  

 

 

 

Metų, pilnų atsinaujinimo, drąsių idėjų, svarbių laimėjimų ir prasmingų darbų! Įsileiskite į savo gyvenimą svajones, tegul jos nuskaidrina Jūsų kasdienybę, suspindėdamos mažytėmis saulėmis...
Įgyvendinkit savo svajones - jomis žmonės keičia pasaulį ir įprasmina bėgantį laiką! Branginkime laiką, puoselėkime žmogiškumą, atjautą ir pakantumą.
Laimingų Naujųjų metų. Sveikatos, santarvės, šilumos ir gerumo.
Tauragnų seniūnas Alvydas Danauskas
2023 m. gruodis

Gruodžio 8 d. Šventinė eglė įžiebta!

Daugiau straipsnių...

  globalus regionai final 53  utenos radijas   utenos_kolegija_2011  regia_lt  geoportal  utenos_tic_baneris  Logo big