Free Joomla Templates by iPage Hosting

 Utenos rajono savivaldybę birželio 17 d. pasiekė džiugi žinia: Tauragnų seniūnas Alvydas Danauskas Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos valdybos 2022 m. gegužės 16 d. nutarimu yra apdovanotas Auksiniu asociacijos nario ženklu „Garbės nario vardas“.
Sveikiname Tauragnų seniūną Alvydą Danauską!

Liepos 3 d. Kraštiečių šventė Tauragnuose. Žiūrėti nuotraukas...

Kasmet artėjant Motinos dienai LR Prezidentūra skelbia konkursą apdovanojimui Ordino "Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu. Jis skiriamas motinoms ar globėjoms, išauginusioms bei išauklėjusioms dorais piliečiais 5 ar daugiau vaikų, bei savo gyvenimo būdu tapusioms sektinu pavyzdžiu bendruomenei.
Birželio 17 d. už nuopelnus motinystei, globai ir rūpybai, už atsakingumą, įkvepiantį pavyzdį savo bendruomenei ir visai visuomenei, LR Prezidentūros atstovė įteikė Teklei Jauniškienei iš Daunorių kaimo (Tauragnų sen.) Ordino "Už nuopelnus Lietuvai" medalį. Iškilmingą akimirką kartu su ja buvo artimieji, giminaičiai ir draugai.

Balandžio 29 d. Koncertas Motinos dienai.

Vyks Lietuvos kariuomenės pratybos
Lietuvos kariuomenės gynybos štabas informuoja, kad 2022 m. balandžio 25 d.–gegužės 15 d. visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje (taip pat ir Utenos rajone) ir teritoriniuose vandenyse vyks Lietuvos kariuomenės pratybos, kuriose dalyvaus Lietuvos ir sąjungininkų kariai, atstovai iš įvairių Lietuvos Respublikos institucijų ir organizacijų. Vykdomų taktinių užduočių metu bus naudojamos mokomosios imitacijos priemonės, imitaciniai šaudmenys ir ginklai. Pratybų metu gyventojų prašome nepanikuoti, laikytis rimties, elgtis atsakingai.
Daugiau informacijos: Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Jovita Strazdienė, tel. Nr. 8 389 63895, 8 614 77137, skyriaus vyr. specialistė Zita Jasiunavičienė, tel.  Nr.  8 389 61 612, 8 610 05 772.

Pasveikinta šimtametė Tauragnų seniūnijos gyventoja Eleonora Petravičienė
Kovo 24 dieną pasveikinta šimto metų sulaukusi Tauragnų seniūnijos gyventoja Eleonora Petravičienė.
Tauragnų seniūnijos seniūnas Alvydas Danauskas šimtametei Inkartų kaimo gyventojai įteikė Utenos savivaldybės mero Alvydo Katino šventinį sveikinimą bei atminimo dovanas.
Pačių šviesiausių gyvenimo akimirkų, kad ir toliau lydėtų puiki sveikata ir gera energija, nestigtų artimųjų dėmesio ilgaamžei linkėjo seniūnas Alvydas Danauskas, seniūnijos socialinio darbo specialistė Inga Motiejūnienė, Klykių bendruomenės pirmininkė Rita Butavičienė, Klykių seniūnaitijos seniūnaitė Dalia Jackūnienė, kaimynai, šimtametės vaikai bei artimieji.

Daugiau straipsnių...

  globalus regionai final 53  utenos radijas   utenos_kolegija_2011  regia_lt  geoportal  utenos_tic_baneris  Logo big