Free Joomla Templates by iPage Hosting

Dėl karinių pratybų organizavimo
Informuojame, kad 2022 m. vasario 25 - kovo 4 d. Ignalinos, Molėtų, Utenos ir Švenčionių rajonuose vyks Lietuvos didžiojo etmono Jono Karolio Chadkevičiaus pėstininkų brigados „Žemaitija“ (BPŽ) tarptautinės pratybos „Stiprus grifonas 2022“, kuriuose dalyvaus apie 500 karių iš 4 NATO valstybių.
Pratybų laikotarpiu Lietuvos kariuomenės kariai judės nurodytų savivaldybių teritorijose. Kariai bus su ginklais. Garsiniai šaudmenys ir pirotechnika  nebus naudojama. Transporto priemonės judės tik keliais. 
BPŽ vadas plk. Nerijus Stankevičius

Kreipimasis į Utenos rajono gyventojus
Putino Rusijai užpuolus Ukrainą, milijonai šalies gyventojų atsidūrė didžiuliame pavojuje. Karas gena Ukrainos žmones iš namų. Negalime likti abejingi jų kančioms ir ašaroms. Todėl kreipiamės į Utenos rajono gyventojus ir kviečiame visais įmanomais būdais padėti savo broliams ukrainiečiams. Pirmiausia, ką mes galime padaryti, – geranoriškai, laisva valia priimti į savo namus nuo karo bėgančius Ukrainos žmones.
Prašome gyventojų, taip pat verslo atstovų, turinčių galimybę savo namuose ar įmonėms priklausančiose patalpose apgyvendinti ukrainiečių šeimas, informuoti apie tai Utenos rajono savivaldybę. Rašykite el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., skambinkite tel. nr. 8 614 29313, 8 389 43542 (Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojas Mindaugas Brazauskas).
Bus sudaromas karo pabėgėlius priimančiųjų sąrašas ir esant poreikiui kreipiamasi dėl ukrainiečių apgyvendinimo.
Tikimės geranoriško visų uteniškių ir verslo atstovų nusiteikimo ir supratimo, kad tik vieningi ir susitelkę, padėdami nelaimės ištiktiems ukrainiečiams, galėsime duoti atkirtį agresoriui.
Parodykime, kad esam verti vadintis svetingais ir drąsiais aukštaičiais.

Kviečiame padėti Ukrainai
Paramos grupė Ukrainai „Blue / Yellow“  - parama Ukrainos gynybai. AUKOTI 
Mūsų širdys ir rankos - Ukrainai! Parama pabėgėliams ir humanitarinei pagalbai. AUKOTI
Nacionalinis savanorių pagalbos koordinavimo centras „Stiprūs kartu“! Padėkime į Lietuvą atvykstantiems karo pabėgėliams. Jei turite laisvą butą, namą ar kambarį - užpildykite anketą ir suteikite būstą nuo karo siaubo bėgantiems ukrainiečiams.
Registracija į VIENYBĖS PAJĖGAS Lietuvos Raudonajame Kryžiuje, Lietuvos Raudonasis Kryžius kviečia į VIENYBĖS PAJĖGAS prisijungti savanorius, kurie yra pasiruošę reaguoti į Ukrainoje vykstančią krizę.
Savanorių registracija  Pagalba ukrainiečiams. Lietuvos Caritas 
VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyva" savanorystė priglaudžiant gyvūnus. REGISTRACIJA
„Maisto bankas“. REGISTRACIJA
Maltos Ordino Pagalbos Tarnyba. REGISTRACIJA 
Prašome Utenos rajono gyventojų, taip pat verslo atstovų, turinčių galimybę savo namuose ar įmonėms priklausančiose patalpose apgyvendinti ukrainiečių šeimas, informuoti apie tai Utenos rajono savivaldybę. Rašykite el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., skambinkite tel. 8 614 29313, 8 389 43542 (Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojas Mindaugas Brazauskas).

Informacija gyventojams
Informuojame, jog nuo 2022 m. kovo 1 dienos Utenos Vakcinacijos centras, esantis Utenos pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC), yra uždaromas. Pasiskiepyti nuo COVID-19 infekcijos gyventojai galės Utenos PSPC skiepų kabinete.
Registruotis vakcinai, kaip ir anksčiau, galima internetu 1808.lt arba telefonu 1808, taip pat atvykus Utenos PSPC registratūroje darbo dienomis arba telefonu 8 608 94123 nuo 8 iki 15 valandos.
Pasiskiepyti galima ir kitose Utenos rajone veikiančiose asmens sveikatos priežiūros įstaigose:
• InMedica klinikoje, adresu J. Basanavičiaus g. 54, Utena, registracija internetu 1808.lt, telefonu 1808 arba klinikos registratūros tel. (8 389) 61 535.
• Šeimos klinikoje „Hiperika“, adresu Aukštakalnio g. 5, Utenoje, registracija internetu 1808.lt, telefonu 1808 arba klinikos registratūros tel. 8 389 72254.
Atvykstant prašome turėti asmens dokumentą.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija atnaujino „Kas man priklauso?“ internetinę svetainę – https://socmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/socialine-parama-kas-man-priklauso, kurioje gyventojai gali rasti naujausią informaciją apie socialinę paramą ir socialines paslaugas skirtingais gyvenimo atvejais.

  globalus regionai final 53  utenos radijas   utenos_kolegija_2011  regia_lt  geoportal  utenos_tic_baneris  Logo big