Free Joomla Templates by iPage Hosting

2021 metais Tauragnų seniūnija įgyvendino gamtosauginės veiklos projektą „IŠSAUGOKIME. Įdomūs mūsų krašto gamtos objektai: grybai, kerpės, amfibijos ir ropliai“, kurį finansavo Utenos rajono savivaldybė. Įrengti du informaciniai-pažintiniai stendai: „Grybai ir kerpės“, „Amfibijos arba varliagyviai ir reptilijos arba ropliai“ poilsiavietėje prie Tauragno ežero. Kviečiame apsilankyti.

 

Informuojame, kad turgaus aikštėje (A. Musteikio g. 35, šalia seniūnijos pastato) antrinių žaliavų surinkimo konteinerių nebebus. Tekstilės atliekų konteineris perkeltas į šalia daugiabučio esančią aikštelę Naujojoje gatvėje.

 

Kvietimas gyventojams teikti paraiškas atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimui gyvenamuosiuose namuose, pakeičiant iškastinį kurą naudojančius šilumos įrenginius (II kvietimas)

Kvietimas socialiai remtiniems gyventojams teikti paraiškas atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimui elektros energijos reikmėms ir iškastinį kurą naudojančių šilumos įrenginių pakeitimui

Įrengta nemokamo belaidžio interneto zona Tauragnų miestelio poilsiavietėje „Tauragno slėnis“
2021 m. vasarą Utenos rajone įrengta 11 belaidžio interneto (WiFi) erdvių, kuriose rajono gyventojai ir svečiai gali nemokamai naudotis kokybišku interneto ryšiu.  Utenos rajono savivaldybė prisijungė prie Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos  valstybėse narėse įgyvendinamos ES vieningos skaitmeninės rinkos iniciatyvos „WiFi4EU“ ir,  gavusi 15 tūkst. Eur vertės čekį, už šias lėšas nupirko įrangą ir įrengė belaidžio interneto prieigos taškus gausiausiai lankomose Utenos miesto ir rajono viešosiose lauko erdvėse bei visuomeniniuose pastatuose. Už interneto ryšį, įrangos techninę priežiūrą ir eksploatavimą trejus metus mokės Utenos rajono savivaldybė, naudotojams jis bus nemokamas.
Tauragnuose nemokamo belaidžio interneto zona įrengta miestelio poilsiavietėje „Tauragno slėnis“ (https://www.regia.lt/map/redirect.jsf?grakodas=100392064&amn_id=). Tinklo pavadinimas  „WiFi4EU“. Pagal programą „WiFi4EU“ finansuojamuose tinkluose nebus renkami asmens duomenys ir nebus reklamos. „WiFi4EU“ tinklas yra atvirasis tinklas, t. y. jungiantis prie jo nereikalaujama jokios tapatumo nustatymo informacijos.

uuu

Rugsėjo 6 d. (pirmadienį) Tauragnų sen. bus surenkamos buityje susidarančios pavojingos (galvaniniai elementai, liuminescencinės lempos, akumuliatoriai, panaudoti tepalai ir kt.), didelių gabaritų (baldai, buitinė technika ir kt.) atliekos. Gyventojus, turinčius tokių atliekų, prašome registruotis seniūnijoje tel. (8 389) 32 371.
Šios atliekos turi būti nesumaišytos su komunalinėmis atliekomis. Prašome nekrauti po elektros laidais, medžiais.

uuu

Š. m. rugpjūčio 2 – rugsėjo 3 dienomis Lietuvos miestuose ir miesteliuose veiks 102 saugaus eismo stotelės, kurias organizuoja ir vykdo VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais, saugaus eismo stotelėse apsilankę eismo dalyviai turės progą prisiminti, kaip saugiai elgtis gatvėje ar kelyje, pasikartoti svarbiausias kelių eismo taisykles, taip pat neatlygintinai gauti saugaus eismo priemonių. Saugaus eismo stotelėse ypatingas dėmesys bus skiriamas pėstiesiems, dviračių ir paspirtukų vairuotojams.
Prie Kelių direkcijos organizuojamos ir vykdomos akcijos „Saugaus eismo stotelės“ taip pat prisideda savivaldybės, seniūnijos, bendruomenės, bendruomenių pareigūnai ir kt.
Daugiau informacijos apie akciją: Akcija „Saugaus eismo stotelės“ – apie saugų mūsų visų eismą keliuose | VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (lrv.lt) 
Informacija Facebook platformoje: https://www.facebook.com/1180396868705721/posts/4183605061718205/?d=n

uuu

  globalus regionai final 53  utenos radijas   utenos_kolegija_2011  regia_lt  geoportal  utenos_tic_baneris  Logo big