Free Joomla Templates by iPage Hosting

uuu

uuu

Dėl Pieno pardavimo tiesiogiai vartoti deklaravimo 2020 metais
2020 m.  balandžio 14  d. Žemės ūkio ministro įsakymu pakeistos Pieno pardavimo tiesiogiai vartoti taisyklės, pagal kurias gamintojai, parduodantys tiesiogiai vartoti pieną ir (arba) pieno produktus, deklaraciją už praėjusį apskaitos laikotarpį, gali teikti nuo 2020 m. balandžio 20 d. iki 2020 m. liepos 31 d.
Gamintojas, turintis galimybę naudotis elektronine bankininkyste, nuo 2020 m. balandžio 20 d. iki 2020 m. liepos 31 d. gali jungtis prie PAIS interneto svetainėje www.vic.lt ir pats užpildyti deklaracijos elektroninę formą už praėjusį apskaitos laikotarpį.
Gamintojai, neturintys galimybės ar nenorintys naudotis elektronine bankininkyste, nuo 2020 m. balandžio 20 d. iki 2020 m. liepos 31 d. gali kreiptis į savivaldybę telefonu (tel.: (8 389) 640 12 arba elektroniniu paštu (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.), arba paštu (Utenio a. 4, Utena), arba kurjerio pagalba bei pateikti pasirašytą deklaraciją ar duomenis, reikalingus deklaracijai užpildyti.
Jeigu gamintojas pateikė duomenis telefonu, el. paštu ar paštu, tuomet jis privalo atvykti pasirašyti deklaracijoje ne vėliau kaip iki 2020 m. rugpjūčio 14 d. Jeigu gamintojas neatvyksta pasirašyti iki 2020 m. rugpjūčio 14 d., tuomet savivaldybė per 3 darbo dienas el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. apie tai informuoja Centrą, kuris atmeta deklaraciją PAIS bei apie tai informuoja pieno gamintoją per 5 darbo dienas. Jeigu bus panaikintas karantinas, gamintojai galės atvykti į savivaldybę nuo 2020 m. gegužės 4 d. iki 2020 m. liepos 31 d. ir pateikti duomenis, reikalingus deklaracijai užpildyti.

uuu

Informuojame, kad Vyriausybė sprendimu karantinas yra pratęstas iki balandžio 27 d.
Nuo balandžio 10 d. viešose vietose bus privaloma dėvėti kaukes. Tai jau ne rekomendacija, o privalomas dalykas visiems.
Taip pat informuojame, kad Velykų laikotarpiu, nuo balandžio 10 d. 20 val. iki balandžio 13 d. 20 val., bus ribojamas išvažiavimas ir įvažiavimas į miestus bei miestelius. Išimtys bus taikomos artimųjų, giminaičių mirties, sunkios ligos ar nelaimės atvejais, taip pat kai vykstama dėl būtinojo darbo atlikimo ar dėl būtinosios medicinos pagalbos suteikimo. Šis draudimas negalios ir tiems asmenims, kurie kitame šalies rajone, į kurį vyksta, turi nekilnojamojo turto.

uuu

Keleivių dėmesiui!
Lietuvoje paskelbto karantino laikotarpiu, nuo balandžio 1 d. keičiasi UAB „Utenos autobusų parkas“ priemiesčio  reguliaraus susisiekimo maršrutų tvarkaraščiai.
Kadangi dauguma priemiesčio susisiekimo autobusų maršrutų dėl paskelbto karantino yra nutraukti, prašome keleivių apie aktualų maršrutą ir jo tvarkaraštį iš anksto teirautis, skambinant Utenos autobusų stoties dispečerinės telefonu 8 389 61740.

  

uuu

  globalus regionai final 53  utenos radijas   utenos_kolegija_2011  regia_lt  geoportal  utenos_tic_baneris  Logo big